Офіційний веб-сайт Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України

Виховна робота та МПЗ

Морально-психологічне забезпечення особового складу закладів охорони здоров'я Міністерства оборони України здійснюється відповідно до вимог наказу директора Військово-медичного департаменту МО України від 30.03.2016 №38 "Про організацію морально-психологічного забезпечення особового складу закладів охорони здоров'я Міністерства оборони України". В ньому зазначено пріоритетні завдання у 2016 році в діяльності командирів та структур по роботі з особовим складом закладів охорони здоров'я, створено групу морально-психологічного забезпечення Військово-медичного департаменту МО України та затверджено Організаційно-методичні вказівки щодо морально-психологічного забезпечення особового складу закладів охорони здоров'я МО України. Створена і діюча система виховної роботи з військовослужбовцями, слухачами і працівниками Збройних Сил України спрямована на реалізацію завдань Державної програми розвитку ЗС України, виховання почуття патріотизму, свідомого ставлення до оволодіння знаннями, підвищення рівня професійної майстерності, формування морально-психологічних та бойових якостей, збереження життя та здоров’я особового складу, зміцнення військової дисципліни та правопорядку.

Значна увага приділяється організації військово-соціальної роботи, розвитку культури та духовності, створення необхідних умов для проведення просвітницької роботи та дозвілля особового складу.

З метою формування в особового складу патріотизму, національної гідності та культури міжнаціональних відносин, поваги до культурно-історичної спадщини, традицій та звичаїв народу України проводиться регулярне відвідування музеїв, виставок та концертних програм.

Постійно здійснюється налагодження тісних контактів з органами преси, радіо і телебачення, закладами науки і культури, громадськими організаціями з питань національного, військово-патріотичного та духовного виховання особового складу.

З 9 по 18 жовтня творчий колектив військових медиків під керівництвом полковника Гончаренка І.Ф. до Дня Захисника України здійснив військово-патріотичний тур "Військові медики з піснею у серці на варті життя" по Донецькій та Луганській областях

Творчий колектив під час туру по Донецькій та Луганській областях

Концерт для школярів шкіл Сватівського району Луганської області

Зустріч з школярами шкіл Новоайдарівського району Луганської області з нагоди Дня Захисника України

Після концерту для школярів шкіл Новоайдарівського району Луганської області з нагоди Дня Захисника України

Директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, генерал-майор медичної служби Верба А.В.

Довідково

17.01.17 Інформація щодо медичного майна, яке отримане в якості міжнародної гуманітарної допомоги від інших країн

17.11.16 Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 28.07.2016 № 784

17.11.16 Сумка укладка медична (СУМ-1): технічні умови